Blogi

Loe ja uuri lisa viimaste päikese- ja taastuvenergia uudiste ning tehnoloogia arengute kohta.

Airobt ventilatsioon pesuruumis

Miks valida koju Airobot ventilatsiooniseade?

Tänapäeva inimene veedab siseruumides 90% oma ajast ja seepärast on oluline, et kodu sisekliima oleks tervislik ja puhas õhk kuuluks loomulikult sinu igapäevaellu. Kui Eesti õhk on maailma üks puhtamaid, siis meie kodude õhu kvaliteet võib isegi 50 korda välisõhust kehvem olla.

Loe lisaks
N-tüüpi päikesepaneelid

N-tüüpi päikesepaneelid

Päikesepaneelid on tänapäeval turul laialdaselt saadaval ning päikeseenergia kasutamine on muutunud üha populaarsemaks. Turul on mitmesuguseid päikesepaneelide tüüpe, sealhulgas monokristallilised, polükristallilised ja amorfse räni paneelid.

Loe lisaks

Tier 1 päikesepaneelid

Päikesepaneele valides oled kindlasti kokku puutunud terminiga “Tier 1”, mida kasutavad paljud päikesepaneelide tootjad. Mida see täpsemalt päikesepaneelide juures näitab? Allpool olevas blogipostituse selgitame lähemalt,

Loe lisaks

Päikesepaneelide tootlikkus talvel

Päikesepaneelide tootlikkus talvel   Elame sellises kliimavööndis, kus vahelduvatele aastaaegadele on päikesepargi tootlikkus erinev. Kõige pikem ja pimedam aastaaeg on talv, mis kestab oktoobrist veebruari

Loe lisaks
0413DEC1 76BB 41F3 9CE9 F990370B229E 1 105 c

Miks on mõistlik päikesejaama üledimensioneerimine?

Kui paigaldada 50 kW inverter, mis vastab 50 kW päikesepaneelide võimsusele, siis sellist väljundvõimsust ei pruugi Teie päikespark reaalses elus kunagi saavutada! Seda põhjusel, et päikesepaneelid toodavad harva nii palju võimsust kui nende tootjad maksimum võimsuseks on lubanud.

Loe lisaks