Päikesepark ettevõtetele – strateegiline investeering tulevikku

Päikesepark ettevõtetele sunergiast
Päikesepark ettevõtetele sunergiast

Investeering päikeseenergiasse on strateegiline ja pikaajaline nagu hoone efektiivne küttesüsteem või muu tehnosüsteem, mida kasutatakse järgnevad 20 – 30 aastat. 

Päikesepargi ehitamine on ettevõtte jaoks mitmekülgne ja tasuv investeering, mis mõjutab majanduslikke-, keskkonnaalaseid- ja ettevõtte mainet kujundavaid tegureid.

Täna on kindlasti kasumlik rajada päikesepark ennekõike just oma tarbeks katusele või kasutult  seisvale maapinnale. Tegemist on olulise strateegilise sammuga ettevõtte jaoks, hoides kokku energia kuludelt, aidates kaasa jätkusuutlikule energiasüsteemile ja vähendades keskkonnamõjusid.

 

Investeeringu tasuvus

Kuigi päikesepargi algne ehitamiskulu võib olla esmapilgul märkimisväärne, on päikeseparkidel suur potentsiaal suhteliselt kiireks investeeringu tasuvuseks. Päikesepaneelid moodustavad ühe põhiosa investeeringust ja hetkel on päikesepaneelide hinnad tõenäoliselt lähiajaloo madalaimad võttes arvesse kogu valdkonna tehnoloogilist arengut ning hindasid viimase 3 – 5 aasta jooksul. Olenevalt ettevõtte tarbimisest ja lahenduse eripäradest on investeeringu tasuvused hetkel ehitatavatele päikeseparkidele 4 – 8 aastat. 

 

ESG (Environmental, Social, and Governance) hinnang:


Tänapäeva dünaamilisel ärimaastikul ulatub edu kasumist kaugemale. See on maailmale positiivse mõju avaldamine ja teie ettevõttele vastupidava tuleviku kindlustamine. Siin tulevadki mängu ESG tegurid.

Päikeseenergia lahendus ja sellega kaasnev positiivne ESG hinnang annab:

  • Maandada riske, et tagada pikaajaline jätkusuutlikkus;
  • Avada uks ülemaailmsetele turgudele ja investoritele;
  • Luua vastupidavam tarneahel;
  • Suurendada mainet ja brändi lojaalsust;
  • Edendada positiivset töökeskkonda ESG põhimõtetega;
  • Meelitada ja säilitada tipptöötajaid, suurendades tootlikkust ja innovatsiooni;
  • Tagada kindlam pikaajaline edu.

 

Energiasõltumatuse suurendamine

Päikesepargid annavad ettevõttele võimaluse suurendada oma energiasõltumatust, tootes elektrit sõltumatult traditsioonilistest energiavarudest. See vähendab riski energiahindade kõikumiste suhtes ja tagab kindlama energiaallika. Lisaks toob see märgatavat langust ka energiaarvetes, eriti pikaajalises perspektiivis.

 

Keskkonnasõbralikkus

Päikeseparkide kasutamine aitab vähendada ettevõtte ökoloogilist jalajälge, kuna päikeseenergia tootmine on puhas ja taastuv. See suurendab ettevõtte mainet keskkonnasõbraliku ja jätkusuutliku ärina, mis võib omakorda meelitada ligi keskkonnateadlikke kliente ja partnereid.

 

“Võtmed kätte” päikesepark Sunergiast!

Oleme taastuvenergia lahendustega tegelev ettevõte Sunergia, kus projekteerime ja ehitame päikeseparkide terviklahendusi “võtmed kätte” põhimõttel. Meilt saate päikeseparkide täisteenuse, mis koosneb analüüsist, dokumenteerimisest, projekteerimisest, projektijuhtimisest, paigaldusest ja vajalikest lubadest.

Sunergia aitab rajada efektiivseima tootlikkusega päikesepargi koos akulahendusega, mis loob kasumliku tuleviku ettevõttele. Akulahendus annab võimaluse võrgust või toodetud päikeseenergiat salvestada akudesse, et see hiljem ära tarbida või võrku tagasi müüa just Sulle sobilikul ja kasulikul ajal. 

Meid on usaldanud Eesti ja Läti ühed suurimad ettevõtted nagu Elektrum, Ühendatud ministeeriumid, YIT Eesti, Fund Ehitus, Makita logistikakeskus, Veerec OÜ, COOP Harju, Baltic Container Terminal (BCT), Latvian Timber ja paljud teised. Lisainfot teostatud projektide kohta vaata siit >>

Oleme partneriks paljudele maailma suurtootjatele antud valdkonnas ja pakume parimat päikeseenergia tootmise tehnoloogiat, et saavutada efektiivseim  lahendus. Meie partneriteks on Sungrow, Growatt, Alpha ESS, Merus Power, Jinko Solar, Sigenergy, Risen Energy, Trina Solar,, Huawei, Renusol, K2, Risen Energy, Solax Power, SMA ja paljud teised.

 

Võta ühendust!

Läheneme igale kliendile personaalselt ja ehitame parima tootlikkusega päikeseenergia lahenduse. Lisaks soovime olla heaks koostööpartneriks erinevatele ettevõtetele.

Võta ühendust meie müügiosakonnaga: sales@sunergia.ee või +372 588 48 770