Päikeseenergia lahendused erakliendile

Taastuvenergiale üleminekuga saavad eramajapidamised vähendada oma elektrikulusid isegi kuni 50%. Lisaks annab see rohkem vabadust pidevalt kõikuvates elektrihindadest ning võimaldab paremini optimeerida aastaringseid elektrikulusid.

Katusel päikesepargid

Katusele paigaldatavad päikesepaneelid on üks populaarsemaid valikuid nii eramajapidamistele kui ka suure katusepinnaga ettevõtetele. Investeeringu ja kõige sobivamate paneelitüüpide mõistmiseks peame teadma, kui suur on katus m2, milline on katuse kaldenurk ja millises suunas on võimalik päikesepaneele paigutada, et saavutada kõrgeim efektiivsus.

Maapaigaldusega päikesepargid

Maapealsed päikesepaneelid on ideaalne lahendus neile ettevõtetele ja maaomanikele, kellel on vaba kasutamata maapind. Paneele saab paigutada kõikjale, kui on piisavalt ruumi ja päikesevalgust. Paljudel juhtudel valivad ettevõtted päikesepargi paigalduse asukohaks katuse asemel maapinna. Konsultatsiooni käigus selgub milline asukoht on parim päikesepaneelidele. Meie eksperdid aitavad Teil teha õige otsuse.

Päikesepargi põhilised tooted

Päikesepaneelid

Lai valik N-tüüpi päikesepaneele maailma tipptootjatelt.

Akud

Akulahendused väikeste ja suuremahuliste päikeseenergiaprojektide jaoks.

Inverterid

Maailmatasemel tootjate inverterid, et tagada päikesepargi tõrgeteta ja ohutu töö.

Pakume päikesepargi rajamiseks "võtmed kätte" lahendust

Pakume päikesepargi “võtmed kätte” terviklahendust, mis koosneb analüüsist, dokumenteerimisest, projekteerimisest, projektijuhtimisest, paigaldusest ja vajalikest lubadest. Seda kõike selleks, et saaksite võimalik kiiresti alustada ise päikeseenergia tootmisega.

Ei tea, milline päikeseenergia lahendus on parim sinu majapidamise jaoks?

Pole vaja muretseda! Meie meeskond on siin, et aidata Teil kokku panna kõige sobivam päikesepargi lahendus. Andke meile oma vajadustest teada ja me pakume välja parima lahenduse.