Päikeseenergia, küttelahendus ja ventilatsioon – tark energia tootmine, kasutus ja juhtimine!

Tark kodu Sunergiast scaled.webp
Tark kodu Sunergiast scaled.webp

Sunergia otsib järjepidevalt parimaid tehnoloogilisi lahendusi ja tugevaid koostööpartnereid. Aasta 2024 on toonud Sunergias värskendusi ja olulisi muutusi. Oleme laiendanud oma tooteportfelli uute ärisuundade, lahenduste ja toodetega. 

Meie pühendumus keskkonnasõbralikele ja kõige kaasaegsematele tehnoloogiatele laieneb nii kodudele kui ärihoonetele, kus pakume nüüdsest lisaks päikeseenergia toodetele ning lahendustele ka küttelahendust ja ventilatsiooni seadmeid. Samuti on oluliselt laienenud meie akuparkide tootevalik.

Meie eesmärgiks on pakkuda erinevat tüüpi hoonete omanikele kõik vajalikud tehnilised süsteemid ühest kohast. Integreeritud päikeseenergia, kütte ja ventilatsiooni lahendused muudavad tehnosüsteemide kasutamise võimalikult efektiivseks ja nii saavutatakse parim tehnoloogiline ning rahaline eelis.

Oleme valinud oma partneriteks ettevõtted, kes suudavad pakkuda tehniliselt kõige paremaid lahendusi ja tooteid. Seetõttu on nüüd meie tootevalikusse lisandunud efektiivseimad ja energiasäästlikud Panasonic küttelahendused, seda nii õhk-vesi kui ka õhk-õhk soojuspumpade näol. Nendele lisanduvad peatselt ka maasoojuspumbad. Tagamaks hoonetes parimat õhukvaliteeti ning hoida maja üleliigse niiskuse eest, lisasime oma tootevalikusse ka Airboti nutikad niiskustagastusega ventilatsiooniseadmed.

Meie põhivaldkonnaks on jätkuvalt taastuvenergia ja arendame seda suunda uute lahenduste ja toodete näol. Pakume jätkuvalt parimaid taastuvenergia lahendusi maailma tipptootjatelt. Lisaks meie tavapärastele, kõige efektiivsematele päikeseparkide toodetele pakume nüüd lisaks kodustele akulahendustele ka kommertskasutusele mõeldud akuparke.

Täiendades tooteportfelli on see viinud meie ettevõtte uuele tasemele. Nüüd hoolitseme sinu kodu või ettevõtte energiajuhtimise iga detaili ja lahenduse eest pakkudes valikuliselt parima tehnoloogiaga lahendusi ja tooteid. 

Märkimisväärne kokkuhoid sinu kodule või ärihoonele:

coins

RAHALINE VÕIT

Energiaga seotud lahendused kõik ühest kohast!

save_energy

TERVIKLIKKUS

Süsteemide omavaheline sidusus ja selgem vastutus.

solar_energy

TEHNOLOOGILINE VÕIT

Pakume valikuliselt parima tehnoloogiaga tooteid ja lahendusi.

energy class

INTEGREERITAVUS

Päikeseenergia, küttelahendus ja ventilatsioon kõik ühest kohast.

Sunergiast saate “võtmed kätte” lahenduse, mis koosneb tarbimise, kütteenergia või ventilieerimise vajaduse analüüsist, dokumenteerimisest, projekteerimisest, projektijuhtimisest, paigaldusest ja vajalikest lubadest.

Meie tiim koosneb oma ala tippspetsialistidest ning lisaks on meil iga eriala professionaalidest koosnevad alltöövõtjad suuremate projektide teostamiseks. Aitame leida nii ettevõtetele kui ka eraklientidele parimad energia lahendused, mis vastaksid igaühe eelistusele ja vajadustele.

Võttes kõik tooted ja lahendused ühest kohast võidate ka rahaliselt ja saate tervikliku süsteemi, kus on selge ülevaade lahendusest ja süsteemid on omavahel integreeritud. 

VÕTA ÜHENDUST MEIE MÜÜGIOSAKONNAGA: sales@sunergia.ee | +372 588 48 770 | +372 54 500 405