Päikesepargi hooldus

Meie hoolitseme teie päikesepargi seire ja hoolduse eest

Hoolduse käigus kontrollime Teie päikesepargi igat detaili. Päikesepargi iga aastane hooldusteenus sisaldab:

Kui tihti peaks hooldust läbi viima?

Päikesepargi töökorra kontroll on vajalik teostada soovituslikult 1 kord aastas. Lisaks korralisele hooldustööle soovitame sõlmida suuremate päikeseparkide puhul hooldusleping, mis tagab tõrke korral kokkulepitud tingimustel võimalikele probleemidele reageerimise ja lahendamise.
Päikeseelektrijaama komplekti kuuluvad pikaajalise garantiiga tooted, mida tuleb süsteemselt kontrollida. Loe täpsemalt meie toodete garantiitingimustest siit.

Termokaameraga droonianalüüs

Päikeseparkide lisandväärtuse pakkumiseks oleme loonud päikesepaneelide mõõtmise termodiagnostilise droonidega. Droonid annavad korraliku ülevaate, mis täpselt toimub päikesepargis. Spetsiaalse termokaameraga varustatud droonid suudavad konkreetse objekti või maapinna analüüsimiseks teisendada soojusenergia nähtavaks. See, mis varasemalt võis jääda märkamata on nüüd foto või videopildina kättesaadav. Termodiagnostilist mõõtmist saab kasutada tootmisefektide, pragude, vigaste ühenduste ja ajutiste varjude tuvastamiseks. Lisaks teevad droonid andmete kogumise kiireks ja ohutuks.

Täiendavad hooldusteenused

Suurte päikeseparkide puhul võib olla vajalik paigaldada turvasüsteemid, mis kaitsevad varguste ja vandalismi eest.

Kaamerate paigaldamine on soovitav juba päikesepargi ehitamise algusfaasis. Kahjuks on praktika näidanud, et see on teinekord ainuke lahendus, et kliendi vara oleks kaitstud ja töö tegemise käigus päikesepaneelid objektilt kaduma ei läheks.

Lisaks tehnilistele turvaseadmetele on soovitav päikeseparkide ümber paigaldada ka lukustatud metallist aiad. Aiaga piiratud territoorium tagab elektriseadmete ohutuse ja hoiab soovimatud isikud päikesepargist eemal.

Kas teil on päikesejaam,
mis vajaks hooldust?

Garanteerime Teie päikesejaama parima ja turvalisema tootlikkuse meie individuaalse teenuse kaudu.​