Päikesepaneelid

Päikesepaneelide tehnoloogia on viimastel aastatel oluliselt arenenud. Turul olevad päikesepaneelid on konstrueeritud vastupidavamaks ja tugevaks ning sobivad ideaalselt ka meie karmi kliimasse. Pakume laia valikut monokristall päikesepaneele maailmaklassi tipptootjatelt. Võttes kasutusele päikeseenergia: 

Miks paigaldada päikesepaneelid?

Päikeseenergial on palju eeliseid. Ettevõtete ja erakliendi jaoks on peamiseks eeliseks elektrikulude oluline vähenemine. Elektrikuludelt on keskmiselt aasta lõikes võimalik kokku hoida umbes 50%. Lisaks tootes ise päikeseenergiat olete vähem sõltuvad üldisest elektrivõrgust ning saate seeläbi kokku hoida võrgutasudelt.

Päikesepargi puhul on tegemist turvalise investeeringuga tulevikku. Keskmiselt tasuvad päikesepargid end ära 8 aastaga, samal ajal kui päikesepaneelide keskmine eluiga on üle 25 aasta. Lisaks näitab trend, et päikeseparkidega kinnistud jätkavad hinna ja väärtuse tõusu, mistõttu on see hea investeerimisvõimalus tulevikuks.

Samuti on päikeseenergia keskkonnasõbralik alternatiiv maavarasid raiskavale energiale. Valides päikeseenergia pühendute ringmajandusele ja annate oma osa meie kauni planeedi säilimiseks.

Ei tea millist päikesepaneeli valida?

Pole vaja muretseda! Meie meeskond on siin, et aidata. Andke meile oma vajadustest teada ja me pakume välja parima lahenduse.

Kuidas päikesepaneelid töötavad?

Kui päike paistab päikesepaneelidele toimub valgusenergia muundumine elektrienergiaks. Päikeselt saabuvad valgusosakesed ehk footonid neelduvad pooljuhtmaterjalis (enamasti ränis). Selle tulemusena vabanevad elektronid. Kui need vabad elektronid kinni püüda, saame elektrivoolu. Päikesepaneelid toodavad elektrienergiat alalisvooluna, mis inverteri abil muundatakse vahelduvvooluga elektrienergiaks. Päikesepaneelide poolt toodetud energiat on võimalik kasutada kohapeal oma elektrivajaduse jaoks kui ka suunata see üldelektrivõrku.

Esindame maailma tipptootjate brände!

Meie tootevalikusse kuuluvad kõrge kvaliteediga monokristall päikesepaneelid maailma tipptootjatelt Sunergy, Risen Energy, TrinaSolar, BISOL, Seraphim, Recom, Jinko Solar ja Ja Solar.