Taastuvenergia kättesaadavaks kõigile

Teostame päikeseenergia "võtmed kätte" terviklahendusi ettevõtetele ja eraklientidele.

Taastuvenergia kättesaadavaks kõigile

Teostame päikeseenergia "võtmed kätte" terviklahendusi ettevõtetele ja eraklientidele.

Meist

SUNERGIA – päikeseparkide terviklahendused nii katusele kui maapinnale!

Oleme taastuvenergia lahendustega tegelev ettevõte, kes planeerib, projekteerib, dokumenteerib, ehitab ja paigaldab päikeseelektrijaamasid. Sinu kindel investeering tulevikku!

Missioon

Meie missioon on muuta taastuvenergia kõigile kättesaadavaks. Aitame leida nii ettevõtetele kui ka eraklientidele parimad taastuvenergia lahendused, mis vastaksid igaühe eelistusele ja vajadustele.

Nägemus

Olla usaldusväärne ja innovaatiline taastuvenergia lahenduste pakkuja Põhjamaades ja Baltikumis, aidates alternatiivsete energialahenduste kasutamise kaudu teistel ettevõtetel saavutada oma jätkusuutlikkuse – ja finantseesmärgid.

Meie väärtused

Soovime pakkuda parimat teenust ja head klienditeeninduse kogemust. Läheneme igale kliendile personaalselt ja hoolitseme päikesepargi iga detaili eest. Seetõttu pakume päikesejaamade täisteenust, mis koosneb analüüsist, dokumenteerimisest, projekteerimisest, projektijuhtimisest, paigaldusest ja vajalikest lubadest.

icons Sunergia web 07

Kvaliteet

Pakume oma klassi parimaid taastuvenergia lahendusi maailma tipptootjatelt, säilitades erakordse kliendikogemuse ja personaalse lähenemise. Mõistame, et iga kliendi juhtum on erinev ning nõuab ainulaadset lähenemist ja tihedat koostööd kogu projekti vältel.

icons Sunergia web 18

Vastutus

Peame oma lubadusi. Käitume vastutustundlikult oma klientide, partnerite ja planeedi ees, millel me elame. Oleme uhked, et saame tegutseda valdkonnas, mille üks osa tulevikku vaatav energia tarbimine. Austame oma klientide aega ja usume kiiresse suhtlusse ning õigeaegselt tehtud töösse.

icons Sunergia web 05

Kirg

Teeme oma tööd kirglikult ning panustame taastuvenergia tulevikku. Loome paremat ja jätkusuutlikumat maailma. Pooldame uusi tehnoloogiad, innovatsiooni ja kasvu. Oleme taastuvenergia valdkonnas toimuvast sammu võrra ees, et saaksime oma klientideni tuua parimad võimalikud lahendused.

Kõik lahendused ühest kohast

Päikeseenergia, küttelahendus ja ventilatsioon – tark energia tootmine, kasutus ja juhtimine! 

Sunergia pakub parimat teenust ning hoolitseb sinu kodu või ettevõtte energia juhtimise iga detaili ja lahenduse eest. Meie põhitoodete valikusse kuuluvad päikeseenergia tooted ja lahendused, küttelahendused ning ventilatsioon. Pakume valikuliselt parima tehnoloogiga lahendusi ja tooteid.  Integreerime kõik lahendused, et muuta energia kasutamine efektiivseks ja saavutada tehnoloogiline võit.

coins

RAHALINE VÕIT

Energiaga seotud lahendused kõik ühest kohast!

save_energy

TERVIKLIKKUS

Süsteemide omavaheline sidusus ja selgem vastutus.

solar_energy

TEHNOLOOGILINE VÕIT

Pakume valikuliselt parima tehnoloogiaga tooteid ja lahendusi.

energy class

INTEGREERITAVUS

Päikeseenergia, küttelahendus ja ventilatsioon kõik ühest kohast.

Koostöö ettevõtetega

Otsite oma ettevõtmisele usaldusväärset koostööpartnerit või soovite arutada päikeseenergia teemadel? Teil on mõttes keskkonnasäästlik projekt ja otsite sobivaid partnereid? Oleme heameelega abiks, mõtleme kaasa ja leiame parimad koostööpunktid ja -võimalused. Võtke meiega ühendust ja kirjutage meile oma mõtetest: info@sunergia.ee

Meie koostööpartnerid erinevates päikeseenergia projektides:

Esindame maailma tippklassi tootjaid

Kuidas saame abiks olla?

Aitame valida kõige sobivamad tooted päikesepargi ehituseks ja pakume täisteenust päikesepargi rajamisel.

KKK

Levinumad küsimused päikeseenergia ja päikesejaamade kohta.

Blogi

Loe ja uuri lisa viimaste päikese- ja taastuvenergia uudiste ning tehnoloogia arengute kohta.