Meist

Taastuvenergia kättesaadavaks kõigile

Teostame päikeseenergia "võtmed kätte" terviklahendusi ettevõtetele ja eraklientidele.

Taastuvenergia kättesaadavaks kõigile

Teostame päikeseenergia "võtmed kätte" terviklahendusi ettevõtetele ja eraklientidele.

Meist

SUNERGIA – päikeseparkide terviklahendused nii katusele kui maapinnale!

Oleme taastuvenergia lahendustega tegelev ettevõte, kes planeerib, projekteerib, dokumenteerib, ehitab ja paigaldab päikeseelektrijaamasid. Sinu kindel investeering tulevikku!

Missioon

Meie missioon on muuta taastuvenergia kõigile kättesaadavaks. Aitame leida nii ettevõtetele kui ka eraklientidele parimad taastuvenergia lahendused, mis vastaksid igaühe eelistusele ja vajadustele.

Nägemus

Olla usaldusväärne ja innovaatiline taastuvenergia lahenduste pakkuja Põhjamaades ja Baltikumis, aidates alternatiivsete energialahenduste kasutamise kaudu teistel ettevõtetel saavutada oma jätkusuutlikkuse – ja finantseesmärgid.

Meie väärtused

Soovime pakkuda parimat teenust ja head klienditeeninduse kogemust. Läheneme igale kliendile personaalselt ja hoolitseme päikesepargi iga detaili eest. Seetõttu pakume päikesejaamade täisteenust, mis koosneb analüüsist, dokumenteerimisest, projekteerimisest, projektijuhtimisest, paigaldusest ja vajalikest lubadest.

Kvaliteet

Pakume oma klassi parimaid taastuvenergia lahendusi maailma tipptootjatelt, säilitades erakordse kliendikogemuse ja personaalse lähenemise. Mõistame, et iga kliendi juhtum on erinev ning nõuab ainulaadset lähenemist ja tihedat koostööd kogu projekti vältel.

Vastutus

Peame oma lubadusi. Käitume vastutustundlikult oma klientide, partnerite ja planeedi ees, millel me elame. Oleme uhked, et saame tegutseda valdkonnas, mille üks osa tulevikku vaatav energia tarbimine. Austame oma klientide aega ja usume kiiresse suhtlusse ning õigeaegselt tehtud töösse.

Kirg

Teeme oma tööd kirglikult ning panustame taastuvenergia tulevikku. Loome paremat ja jätkusuutlikumat maailma. Pooldame uusi tehnoloogiad, innovatsiooni ja kasvu. Oleme taastuvenergia valdkonnas toimuvast sammu võrra ees, et saaksime oma klientideni tuua parimad võimalikud lahendused.

Koostöö ettevõtetega

Otsite oma ettevõtmisele usaldusväärset koostööpartnerit või soovite arutada päikeseenergia teemadel? Teil on mõttes keskkonnasäästlik projekt ja otsite sobivaid partnereid? Oleme heameelega abiks, mõtleme kaasa ja leiame parimad koostööpunktid ja -võimalused. Võtke meiega ühendust ja kirjutage meile oma mõtetest: info@sunergia.ee

Meie koostööpartnerid erinevates päikeseenergia projektides:

Projektid

Maapaigaldusega päikeseparkidest kuni integreeritud päikesekatuseni – iga projektiga vähendame CO2 emissioonide hulka ning aitame kaasa jätkusuutlikuma elukeskkonna loomisele.

Esindame maailma tippklassi tootjaid

Kuidas saame abiks olla?

Aitame valida kõige sobivamad tooted päikesepargi ehituseks ja pakume täisteenust päikesepargi rajamisel.

KKK

Levinumad küsimused päikeseenergia ja päikesejaamade kohta.

Blogi

Teostame päikeseenergia "võtmed kätte" terviklahendusi ettevõtetele ja eraklientidele.