Meist

Taastuvenergia kättesaadavaks kõigile

Teostame päikeseenergia "võtmed kätte" terviklahendusi ettevõtetele ja eraklientidele.

Taastuvenergia kättesaadavaks kõigile

Teostame päikeseenergia "võtmed kätte" terviklahendusi ettevõtetele ja eraklientidele.

Meist

SUNERGIA on taastuvenergia lahendustega tegelev ettevõte, kes planeerib, projekteerib, dokumenteerib, ehitab ja paigaldab päikeseelektrijaamasid.

Meie missioon

Meie missioon on muuta taastuvenergia kõigile kättesaadavaks. Me aitame ettevõtteid ja erakliente, et leida parimad taastuvenergia lahendused, mis vastaksid igaühe eelistustele ja vajadustele.

Meie nägemus

Olla usaldusväärne ja innovaatiline taastuvenergia lahenduste pakkuja Põhjamaades ja Baltikumis, aidates alternatiivsete energialahenduste kasutamise kaudu teistel ettevõtetel saavutada oma jätkusuutlikkuse – ja finantseesmärgid.

Meie väärtused

Meie päikeseenergia ekspertide meeskond on siin, et pakkuda parimat teenust ja hoolitseda teie päikeseelektrijaama iga detaili eest. Soovime pakkuda oma klientidele kiiret teenust ja head klienditeeninduse kogemust. Seetõttu pakume päikesejaamade täisteenust, mis koosneb analüüsist, dokumenteerimisest, projekteerimisest, projektijuhtimisest, paigaldusest ja vajalikest lubadest.

Kvaliteet

Pakume oma klassi parimaid taastuvenergia lahendusi maailma tipptootjatelt, säilitades erakordse kliendikogemuse ja personaalse lähenemise. Mõistame, et iga kliendi juhtum on erinev ning nõuab ainulaadset lähenemist ja tihedat koostööd kogu projekti vältel.

Vastutus

Peame oma lubadusi. Käitume vastutustundlikult oma klientide, partnerite ja planeedi ees, millel me elame. Oleme uhked, et saame tegutseda valdkonnas, mille üks osa tulevikku vaatav energia tarbimine. Austame oma klientide aega ja usume kiiresse suhtlusse ning õigeaegselt tehtud töösse.

Kirg

Teeme oma tööd kirglikult ning panustame taastuvenergia tulevikku. Loome paremat ja jätkusuutlikumat maailma. Pooldame uusi tehnoloogiad, innovatsiooni ja kasvu. Teeme oma tööd kirglikult ning panustame taastuvenergia tulevikku. Loome paremat ja jätkusuutlikumat maailma. Pooldame uusi tehnoloogiad, innovatsiooni ja kasvu. Soovime olla oma valdkonnas toimuvast sammu võrra ees, et saaksime oma klientideni tuua parimad võimalikud lahendused..

Projektid

Maapaigaldusega päikeseparkidest kuni integreeritud päikesekatusteni – iga projektiga vähendame CO2 emissioonide hulka ning aitame kaasa jätkusuutlikuma elukeskkonna loomisele.

Esindame maailma tippklassi tootjaid

Kuidas saame teid aidata?

Meie meeskond on siin, et aidata Teil valida kõige sobivamad tooted oma päikesejaamale ja pakkuda täislahendust päikeseelektrijaama rajamiseks.

KKK

Levinumad küsimused päikeseenergia ja päikesejaamade kohta.

Blogi

Teostame päikeseenergia "võtmed kätte" terviklahendusi ettevõtetele ja eraklientidele.