Küttelahendused

Sunergia pakub erinevaid küttelahendusi: õhk-vesi ja õhk-õhk soojuspumpasid, maasoojuspumpasid, päikesekollektoreid.

Säästa küttekuludelt ja panusta keskkonda

Pakume kvaliteetseid ja energiasäästlikke küttelahendusi maailmas tuntud tootjatelt. Valides tehnoloogiliselt parimad tooted, võid kindel olla, et säästad küttekuludelt ja panustad ka keskkonda.

Soojuspump on seade, mis võimaldab üle kanda soojust ühest kohast teise. Tavaliselt kasutatakse seda siseruumide kütmiseks või jahutamiseks. Soojuspump võib kasutada looduslikke soojusallikaid, näiteks maapinda, vett või õhku, et saada soojust, ja seejärel edastada see soojuskandjale, nagu õhk või vesi, et seda kasutada kütte- või jahutussüsteemis.

Sunergia tootevalikus on erinevaid soojuspumpasid, mis võimaldavad madala temperatuuriga soojuse allikast soojust ammutada ja kondseerida kõrgematele temperatuuridele, mis on kasutatavad erinevates rakendustes. 

ENERGIASÄÄSTLIK

Asendades vana kütteseadme soojuspumbaga säästad kuludelt

PUHTAM ÕHK

Alandab kodust süsihappegaasi emissiooni

KAHESUUNALINE

Võimalik kütta kui ka jahutada

HOOLDUSVABA

Seadmed vajavad minimaalselt hooldust

MITMEKÜLGNE

Küta seadmega ruume või tooda sooja vett

PUHAS ÕHK nanoe™ X-ga

Tehnoloogia, mis puhastab sisekliimat allergeenidest, bakteritest ja viirustest

SUUREM KOKKUHOID

Tänu T-CAP-tehnoloogiale on soojuspumbal 100% küttevõimsus kuni -20 kraadini

MOBIILSUS

Mugavalt äpist juhitav

Õhk-vesi soojuspumbad

Säästlikud, efektiivsed ja keskkonnasõbralikud õhk-vesi soojuspumbad, mis kütavad ökonoomselt nii kodu kui ka kodust tarbevett. Sunergia tootevalikust leiab tuntud tootja PANASONIC õhk-vesi soojuspumba, mis on patenteeritud T-CAP tehnoloogial põhinev soojuspump.

Õhk-õhk soojuspumbad

Õhk-õhk soojuspumbad on mugav ja säästlik kütteviis, mille saab paigaldada pea igasse koju mõõdukate kulude eest. Vali oma kodule säästlik ja keskkonnasõbralik abiküte. Sunergia tootevalikust leiad maailmas tuntud tootja Panasonic seadmeid.

Maasoojuspumbad

Maasoojuspumbad koguvad efektiivselt maasse talletunud päikseenergia ja loovad aastaringselt sellest erakordselt säästlikult sooja kodu ja tarbevee. Maasoojuspump ei ole mitte ainult investeering teie maja jaoks. See on ka investeering meie keskkonna jaoks. Vastutustundlik lähenemine kliimameetmetele on veel üks hea põhjus, miks valida maasoojuspump, et tagada oma kodus probleemivaba küttemugavus ja soe vesi.

Päikesekollektorid

Päikesekollektorid on seadmed, mis kasutavad päikeseenergiat soojuse või elektri tootmiseks. Meie tootevalikust leiab uue generatsiooni Virtu PVT hübriidse päikesekollektori, mis ühendab päikesevalguse (PV) ja päikesesoojus tehnoloogia, et toota ühest kollektorist nii elektrienergiat kui ka soojust. Päikesekollektorid on keskkonnasõbralikud ja jätkusuutlikud energiaallikad, kuna nad ei eralda süsihappegaasi ega muid kasvuhoonegaase ning neid saab kasutada peaaegu igas piirkonnas, kus päike paistab. Päikesekollektorite paigaldamine võib aidata vähendada sõltuvust traditsioonilistest energiavarudest ning toetada puhtama energia kasutamist.

Kõik lahendused ühest kohast!

Member of Estonian Chamber of Commerce and Industry

Päikeseenergia, küttelahendus ja ventilatsioon – tark energia tootmine, kasutus ja juhtimine! 

Sunergia pakub parimat teenust ning hoolitseb sinu kodu või ettevõtte energia juhtimise iga detaili ja lahenduse eest. Meie põhitoodete valikusse kuuluvad päikeseenergia tooted ja lahendused, küttelahendused ning ventilatsioon. Pakume valikuliselt parima tehnoloogiga lahendusi ja tooteid.  Integreerime kõik lahendused, et muuta energia kasutamine efektiivseks ja saavutada tehnoloogiline võit.

coins

RAHALINE VÕIT

Energiaga seotud lahendused kõik ühest kohast!

save_energy

TERVIKLIKKUS

Süsteemide omavaheline sidusus ja selgem vastutus.

solar_energy

TEHNOLOOGILINE VÕIT

Pakume valikuliselt parima tehnoloogiaga tooteid ja lahendusi.

energy class

INTEGREERITAVUS

Päikeseenergia, küttelahendus ja ventilatsioon kõik ühest kohast.

Esindame maailma tippklassi tootjaid