Küte ja ventilatsioon

Kütte ja ventilatsiooni lahendused era- ja äriklientidele

Säästlikum, mugavam ja tervislikum sisekliima

Kütte ja ventilatsioon on lahutamatud osad meie igapäevaelust, mõjutades otseselt meie mugavust, tervist ja üldist heaolu. Küttesüsteemid on loodud tagamaks siseruumide piisav soojus, luues meile meeldiva elukeskkonna ka külmematel perioodidel. Samal ajal vastutab ventilatsioon värske õhu sissevoolu eest, eemaldades samas õhust niiskust, ebameeldivaid lõhnu ja muid saasteaineid.

 

Kütte ja ventilatsiooni valdkond on pidevas arengus, suunates meie igapäevaseid elamistingimusi rohkem energiatõhususe, mugavuse ja keskkonnasäästlikkuse suunas. Sunergia tootevalikus on maailmas tuntud tootajate ventilatsiooni ja küttelahendusi.

Küttelahendus

Pakume kvaliteetseid ja energiasäästlikke küttelahendusi maailmas tuntud tootjatelt. Valides tehnoloogiliselt parimad tooted, võid kindel olla, et säästad küttekuludelt ja panustad ka keskkonda. Meie tootevalikus on õhk-vesi ja õhk-õhk soojuspumpasid, maasoojuspumpasid, päikesekollektoreid.

Ventilatsioon

Kodu ventilatsioon on vajalik tervisliku, ohutu ja mugava elukeskkonna tagamiseks, kaitstes samal ajal maja struktuure niiskuse ja saasteainete kahjulike mõjude eest. Sunergia tootevalikus on Airobot nutikas ventilatsiooniseade, mis analüüsib õhukvaliteeti ja reguleerib iseseisvalt õhu täiuslikuks.

Kõik lahendused ühest kohast!

Member of Estonian Chamber of Commerce and Industry

Päikeseenergia, küttelahendus ja ventilatsioon – tark energia tootmine, kasutus ja juhtimine! 

Sunergia pakub parimat teenust ning hoolitseb sinu kodu või ettevõtte energia juhtimise iga detaili ja lahenduse eest. Meie põhitoodete valikusse kuuluvad päikeseenergia tooted ja lahendused, küttelahendused ning ventilatsioon. Pakume valikuliselt parima tehnoloogiga lahendusi ja tooteid.  Integreerime kõik lahendused, et muuta energia kasutamine efektiivseks ja saavutada tehnoloogiline võit.

coins

RAHALINE VÕIT

Energiaga seotud lahendused kõik ühest kohast!

save_energy

TERVIKLIKKUS

Süsteemide omavaheline sidusus ja selgem vastutus.

solar_energy

TEHNOLOOGILINE VÕIT

Pakume valikuliselt parima tehnoloogiaga tooteid ja lahendusi.

energy class

INTEGREERITAVUS

Päikeseenergia, küttelahendus ja ventilatsioon kõik ühest kohast.

Esindame maailma tippklassi tootjaid