Päikesepaneelidest katus

Tuleviku katus, kus on sujuvalt ühendatud päikesepaneelide moodulid innovaatiliseks elektrit tootvaks katusekatte materjaliks. Päikesepaneelidest katuse abil on võimalik asendada katusekivi, pleki, puitlaastu või mistahes muud traditsioonilist katusekatte materjali.

icon 15

Nähtamatu

Päikesepaneelidel sobituvad erinevate katusematerjalidega. Kaugelt vaadates ei pruugi aru saadagi, et katusel on päikesepaneelid.

Kvaliteetne

Paneelid on kokku pandud Euroopas. Kogu tootmisprotsess toimub ühes tehases, mis tagab toodete terviklikkuse ja kvaliteedi.

Tasuv

Päiksepaneelidest katus on plekkprofiil- või kivikatusest vaid 30-35% kallim, kuid see hinnavahe teenitakse reeglina tasa juba esimese päikesepargi tootmisaasta jooksul.

Vastupidav

Päikesepaneelid on läbinud ohutustestid ja vastavad kehtivatele standarditele. Vastupidavuse tõestamiseks on tootja lennutanud paneelide pihta 130 km/h rahekuule, kukutanud paneele 1,5 m kõrguselt ja koormanud paneele raskusega 250 kg/m2.

Kuidas näeb välja paigaldusprotsess?

Pakume päikesepaneelidest katuse täislahendust, mis sisaldab paigaldust alates roovitusest kuni päikesepaneelide võrku lülitamiseni. Lisaks paigaldusele teostame katuseääre ja harjaplekkide lahendused.

Paneelide paigaldamine on tehtud võimalikult lihtsaks, aga parima tulemuse saavutamiseks on soovitav kasutada eksperdi abi. Päikesepaneelid paigaldatakse õige sammuga roovile katusematerjali asemel ja seejärel ühendatakse voolujuhtmed. Paigaldus sisaldab ka vastava võimsusega inverteri ühendamist. Kasutame ainult maailma kõige paremaid invertereid tootjatelt Huawei, Sungrow, Fronius ja Growatt. Ülevaate pakutavatest päikesejaama inverteritest leiab meie inverterite lehelt.

Kõikidele paigaldustöödele on 2-aastane garantii. Kinnitusmaterjalidele ja klambritele on garantii 5 aastat. Päikesepaneelidele on tootlikkuse garantii 25 aastat. Kõikide tekkivate küsimuste ja hilisemate probleemide korral pakume 24/7 klienditeeninduse tuge.

Kas on päikesepaneelidega on võimalik teatud katusetüüpide välimust jäljendada?

Jah! Päikesepaneelidest laotud katus näeb välja nagu tavaline katusekatte materjal. Monokristall päikesepaneelid paigaldatakse ettevalmistatud aluspinnale katusekivi või katusekatte materjali asemel. Tagatud on katuse veepidavus.

Kui on tegemist kivikatusega, siis päikesepaneelid näevad esteetiliselt sarnased välja katusekividega ja jätavad seetõttu ühtlase mulje. Katuste päikesepaneelid on kaalult kergemad kui tavalised katusekivid. See võimaldab paigaldada päikesepaneele kõikidele kivikatustele, sõltumata konstruktsiooni kaalu piirangutest.

Valtspleki imitatsiooniga katustele paigaldatakse päikesepaneelid olemasolevale või uuele valtskatusele.

Oleme ametlikud Solarstone paigalduspartnerid.

Millist paigaldustehnoloogiat see lahendus kasutab?

Kasutame spetsiaalset klambrite kinnitussüsteemi. Alusraamid on tehtud kvaliteetsest alumiiniumist, mis tagab ilmastikukindluse. Kõikidele kinnitusmaterjalidele ja klambritele pakume 5. aastast garantiid.

Milline on päikesepaneelidega katuse tootlikkus?

Päikesepaneelidest katuse paneelid on võimsusega 350-400 W. Katuse tootlikkus sõltub katuse m2, kasutatavate paneelide võimsusest ja muidugi ka asukohast. Üldjuhul võib aluseks võtta, et 1m2 toodab u 235W rohelist elektrienergiat. Elektrihindade tõusu jätkudes tasub päikesepaneelidega katus end ära juba vähem kui 8 aastaga!

Ei tea, millist päikeseenergia lahendust valida?

Pole vaja muretseda! Meie meeskond on siin, et aidata Teil valida kõige sobivamad päikesepaneelid. Andke meile oma vajadustest teada ja me pakume välja parima lahenduse.

Meie tooted

Päikesepaneelid

Lai valik monokristallilisi päikesepaneele tuntud tootjatelt.

Akulahendused

Päikesepatareid väikeste ja suuremahuliste päikeseenergiaprojektide jaoks.

Inverterid

Maailmatasemel tootjate inverterid, et tagada päikesepargi tõrgeteta ja ohutu töö.