Päikeseenergia teenused

Päikeseenergia on kättesaadav kõigile. Sunergia aitab arendada ja ehitada päikeseparkide terviklahendusi. Rajades täna päikesepargi saate säästa tuleviku ressursse.

Täielik päikeseenergia pargi ehitamine ja hooldus

Pakume päikeseelektrijaama “võtmed kätte” terviklahendust, mis koosneb analüüsist, dokumenteerimisest, projekteerimisest, projektijuhtimisest, paigaldusest ja vajalikest lubadest. Seda kõike selleks, et saaksite võimalikult kiiresti alustada ise päikeseenergia tootmisega.

Päikeseelektrijaama täisteenus

Päikesepargi rajamise protsess algab esmalt konsultatsiooniga, mis hõlmab endas tasuvuse ja tootlikkuse analüüsi. Meie päikeseenergia eksperdid hoolitsevad kõikide vajaminevate dokumentide ja lubade vormistamise eest. Teostame tervikliku päikesepargi planeerimise, ehituse, paigalduse ja elektrilised lahendused.

Päikesepargi hooldus

Pakume päikeseparkide ülevaatust ja hooldust nii ettevõtetele kui ka eramajadele. Hooldust viiakse läbi tavaliselt kord aastas, kui kliendiga pole kokkulepitud teisiti. Lisateenusena pakume päikesepaneelide ja ühenduste termokaameraga päikesepargi ülevaatust ning turvasüsteemide paigaldust (kaamerad, metallaiad), mis kaitsevad varguse ja vandalismi eest.

Päikeseelektrijaamade finantseerimine

Taastuvenergia sektor kasvab kiiresti ja selle arengu üheks tõukejõuks on päikeseenergia kasutamine. Päikeseelektrijaamade ehituse rahastamiseks on palju võimalusi:

 – pangad

 – toetusprogrammid

 – PPA ehk elektri otsemüügi leping

Vaiade rammimine

Pakume rammimisteenust, mille käigus paigaldame maapinnase sisse erineva läbimõõdu, pikkuse ja kujuga vaiaelemente. Rammitava vaia maksimum pikkus on 5,5 meetrit, mida on võimalik ramm-masinaga maapinnasesse paigaldada.

 

Vaiaramm masin liigub omal jõul kahjustamata manööverdamisel platse või kõvakattega pinnast. Masinal on igas suunas liigutatav mast, mis tagab täpse vaia rammimise ka konarlikel pindadel. Rammimisel saab vaiaelemente maasse rammida ja välja tõmmata. 

 

Sunergia on abiks erinevatel töödel: kõikvõimalike vaiade/postide rammimine, päikesepargi maaraami vaiade rammimine, teepiirete vaiade rammimine, aiapostide rammimine, baaskivimisse puurimine jne.

Päikeseenergia eelised

Member of Estonian Chamber of Commerce and Industry
coins

Riskivaba investeering

save_energy

Energiasõltumatus börsihindade kõikumisest

house-02

Energiakasutuse optimeerimine

earth

CO2 heitmete vähendamine

roof

Vaba katusepinna või maa kasutuselevõtt

solar_energy

Lihtsaim võimalus energiat toota ja müüa

depositphotos_117919136-stock-illustration-solar-energy-concept

Keskkonnateadlikkuse tõstmine

energy class

Hoone energiaklassi paranemine

Esindame maailma tippklassi tootjaid