Teenused

Päikeseenergia teenused

Päikeseenergia on kättesaadav kõigile. Sunergia aitab arendada ja ehitada päikeseparkide terviklahendusi. Rajades täna päikesepargi saate säästa tuleviku ressursse.

Täielik päikeseenergia pargi ehitamine ja hooldus

Pakume päikeseelektrijaama “võtmed kätte” terviklahendust, mis koosneb analüüsist, dokumenteerimisest, projekteerimisest, projektijuhtimisest, paigaldusest ja vajalikest lubadest. Seda kõike selleks, et saaksite võimalikult kiiresti alustada ise päikeseenergia tootmisega.

Päikeseelektrijaama täisteenus

Päikesepargi rajamise protsess algab esmalt konsultatsiooniga, mis hõlmab endas tasuvuse ja tootlikkuse analüüsi. Meie päikeseenergia eksperdid hoolitsevad kõikide vajaminevate dokumentide ja lubade vormistamise eest. Teostame tervikliku päikesepargi planeerimise, ehituse, paigalduse ja elektrilised lahendused.

Päikesepargi-hooldus

Pakume päikeseparkide ülevaatust ja hooldust nii ettevõtetele kui ka eramajadele. Hooldust viiakse läbi tavaliselt kord aastas, kui kliendiga pole kokkulepitud teisiti. Lisateenusena pakume päikesepaneelide ja ühenduste termokaameraga päikesepargi ülevaatust ning turvasüsteemide paigaldust (kaamerad, metallaiad), mis kaitsevad varguse ja vandalismi eest.

Päikeseenergia eelised

coins

Riskivaba investeering

save_energy

Energiasõltumatus börsihindade kõikumisest

house-02

Energiakasutuse optimeerimine

earth

CO2 heitmete vähendamine

roof

Vaba katusepinna või maa kasutuselevõtt

solar_energy

Lihtsaim võimalus energiat toota ja müüa

depositphotos_117919136-stock-illustration-solar-energy-concept

Keskkonnateadlikkuse tõstmine

energy class

Hoone energiaklassi paranemine

Esindame maailma tippklassi tootjaid