Päikeseenergia lahendused ettevõtetele

Tänapäeval on päikeseenergia kõigile, eriti suure energiatarbimisega ettevõtetele! Päikeseenergia kasutamine panustab puhtama keskkonna hoidmisele ja aitab kaasa ettevõtte jätkusuutlikuma kuvandi loomisele. Lisaks sellele vähenevad oluliselt igapäevased elektrikulud.

Maapaigaldusega päikesepargid

Maapealsed päikesepaneelid on ideaalne lahendus neile ettevõtetele ja maaomanikele, kellel on vaba kasutamata maapind. Paneele saab paigutada kõikjale, kui on piisavalt ruumi ja päikesevalgust. Paljudel juhtudel valivad ettevõtted päikesepargi paigalduse asukohaks katuse asemel maapinna. Parim asukoht paigalduseks selgub konsultatsiooni ja tasuvus ning tootlikkuse analüüsi käigus. Meie eksperdid aitavad Teil teha õige otsuse.

Katusel päikesepargid

Katusele paigaldatavad päikesepaneelid on üks populaarsemaid valikuid nii eramajapidamistele kui ka suure katusepinnaga ettevõtetele. Investeeringu ja kõige sobivamate paneelitüüpide mõistmiseks peame teadma, kui suur on katusepind ruutmeetrites, milline on katuse kaldenurk ja millises suunas on võimalik päikesepaneele paigutada, et saavutada kõrgeim efektiivsus.

Integreeritud päikesepaneelide ehitamine

Päikesepaneelidest katus ehk integreeritud päikesepaneelid (BIPV) on päikesepaneelide tööstuse üks uusimaid trende. Kui traditsiooniline lähenemine oli päikesepaneelide paigutamine juba olemasolevale katusele, siis nüüd on võimalik ainult päikesepaneelidega katta terviklikult kogu katus. Paneelid asendavad traditsioonilise katuse vajaduse.

Päikeseenergiaga autovarjualused

Autotööstuses on elektriautode tootmine võtmas järjest suuremat ja olulisemat turuosa, millega on tekkinud vajadus kiiremate ja töökindlamate laadimislahenduste järele. Päikesevarjualused autodele on terviklik lahendus elektriautodele, kus laadimiseks võetakse energiat parkla katusele paigutatud päikesepaneelidest.

Pakume päikeseelektrijaama rajamise terviklahendusi

Pakume päikeseelektrijaama "võtmed kätte" terviklahendust, mis koosneb analüüsist, dokumenteerimisest, projekteerimisest, projektijuhtimisest, paigaldusest ja vajalikest lubadest. Seda kõike selleks, et saaksite võimalikult kiiresti alustada ise päikeseenergia tootmisega.

Päikesepargi põhilised tooted

Päikesepaneelid

Lai valik N-tüüpi päikesepaneele maailma tipptootjatelt.

Akud

Päikesepatareid väikeste ja suuremahuliste päikeseenergiaprojektide jaoks.

Inverterid

Maailmatasemel tootjate inverterid, et tagada päikesepargi tõrgeteta ja ohutu töö.

Ei tea, milline päikeseenergia lahendus on parim Teie ettevõtte jaoks?

Sunergia tegeleb päikeseparkide arendamise ja ehitamisega nii ettevõtetele kui ka eraklientidele. Andke meile oma vajadustest teada ja me pakume välja parima lahenduse.