Taastuvenergia

Päikesepargid koos akulahendusega nii era- kui äriklientidele. Stabiilse elektrivarustuse tagamiseks integreeri taastuvenergia süsteemi ka generaatorid.

Taastuvenergia - jätkusuutlik ja keskkonnasõbralik energia tootmine

Taastuvenergia mängib tänapäeva maailmas olulist rolli, kui otsime jätkusuutlikke ja keskkonnasõbralikke viise energia tootmiseks. Üks oluline taastuvenergia allikas on päikeseenergia. Üha enam on tähelepanu pööratud ka akulahendustele, mis võimaldavad salvestada päikesepaneelidelt kogutud energia, tagades selle kättesaadavuse ka päikesekiirguse puudumisel. 

Lisaks päikeseenergiale ja akulahendustele mängivad olulist rolli taastuvenergia süsteemides ka generaatorid. Generaatorid täidavad olulist funktsiooni tagamaks stabiilset ja usaldusväärset elektrivarustust, eriti olukordades, kus päikeseenergia tootmine võib olla muutlik.

Päikeseenergia

Päikeseenergia on üks enim kasutatavaid taastuvenergia allikaid. Päikeseparkide rajamine eramajapidamistesse või ettevõtetesse on lisaks keskkonnasõbralikule valikule muutunud ka majanduslikult mõistlikuks investeeringuks.

Akud ja generaatorid

Akud on osa päikesepaneelide terviklahendusest, mis optimeerivad elektrienergia tarbimist. Akud salvestavad otsest elektrit päikesepaneelidest või võrgust ja võimaldavad seda kasutada siis, kui börsihinnaga elekter on kallis.

Kõik lahendused ühest kohast!

Member of Estonian Chamber of Commerce and Industry

Päikeseenergia, küttelahendus ja ventilatsioon – tark energia tootmine, kasutus ja juhtimine! 

Sunergia pakub parimat teenust ning hoolitseb sinu kodu või ettevõtte energia juhtimise iga detaili ja lahenduse eest. Meie põhitoodete valikusse kuuluvad päikeseenergia tooted ja lahendused, küttelahendused ning ventilatsioon. Pakume valikuliselt parima tehnoloogiga lahendusi ja tooteid.  Integreerime kõik lahendused, et muuta energia kasutamine efektiivseks ja saavutada tehnoloogiline võit.

coins

RAHALINE VÕIT

Energiaga seotud lahendused kõik ühest kohast!

save_energy

TERVIKLIKKUS

Süsteemide omavaheline sidusus ja selgem vastutus.

solar_energy

TEHNOLOOGILINE VÕIT

Pakume valikuliselt parima tehnoloogiaga tooteid ja lahendusi.

energy class

INTEGREERITAVUS

Päikeseenergia, küttelahendus ja ventilatsioon kõik ühest kohast.

Esindame maailma tippklassi tootjaid