Ventilatsioon

Ventilatsioon on vajalik tervisliku, ohutu ja mugava elukeskkonna tagamiseks, kaitstes samal ajal maja struktuure niiskuse ja saasteainete kahjulike mõjude eest.

Korralik ventilatsioon aitab säilitada hea siseõhu kvaliteedi

Sunergia tootevalikus on Airobot nutikas ventilatsiooniseade, mis analüüsib õhukvaliteeti ja reguleerib iseseisvalt õhu täiuslikuks. Lisaks sellele muudetakse õhk nähtavaks ja tuuakse kõik õhunäidud reaalajas nähtavaks. Airobot õhutehnoloogia toob iga inimese koju värske, puhata, kvaliteetse õhu ning seda kõike täisautomaatselt ja ilma ebamõistlike hoolduskuludeta. Airobot on tõenäoliselt maailma nutikaim soojustagastusega ventilatsiooniseade.

ÕHUVAHETUS

Ventilatsioonisüsteem aitab tagada piisava õhuvahetuse koduses keskkonnas. See aitab eemaldada rikkunud õhku, sealhulgas süsihappegaasi, lõhnu ja niiskust, ning tuua sisse värske ja hapnikurikas õhk.

SISEÕHU KVALITEET

Siseõhu saasteained, nagu tolmuosakesed, allergeenid, lenduvad orgaanilised ühendid (LOÜ-d) ja muud saasteained, võivad koguneda siseruumides. Ventilatsioon aitab neid eemaldada, tagades tervisliku keskkonna.

NIISKUSE KONTROLL

Ventilatsioonisüsteemid aitavad reguleerida niiskust tõhusamalt. Liigne niiskus võib põhjustada hallituse ja hallituse teket, mis võib omakorda kahjustada ehitusmaterjale ja tekitada terviseprobleeme.

ENERGIASÄÄST

Mõned tänapäevased ventilatsioonisüsteemid on varustatud soojustagastusega, mis võimaldab sooja õhuenergiat salvestada ja kasutada värske õhu soojendamiseks. See aitab vähendada energiakulusid, säilitades samal ajal head sisekliimat.

Airobot ventilatsioon

Airoboti niiskus- ja soojustagastusega ventilatsiooniseade on arendatud koostöös TalTechi ja Tartu Ülikooli teadlastega ning mõeldud kodudesse, mis asuvad põhjamaises kliimas. Airobot seadmed on standardis varustatud CO2-, niiskus-, VOC-, peentolmu ja termpertatuuri anduritega. Airobot analüüsib reaalajas Sinu kodust sisekliimat, ning parandab seda automaatselt.

Kõik lahendused ühest kohast!

Member of Estonian Chamber of Commerce and Industry

Päikeseenergia, küttelahendus ja ventilatsioon – tark energia tootmine, kasutus ja juhtimine! 

Sunergia pakub parimat teenust ning hoolitseb sinu kodu või ettevõtte energia juhtimise iga detaili ja lahenduse eest. Meie põhitoodete valikusse kuuluvad päikeseenergia tooted ja lahendused, küttelahendused ning ventilatsioon. Pakume valikuliselt parima tehnoloogiga lahendusi ja tooteid.  Integreerime kõik lahendused, et muuta energia kasutamine efektiivseks ja saavutada tehnoloogiline võit.

coins

RAHALINE VÕIT

Energiaga seotud lahendused kõik ühest kohast!

save_energy

TERVIKLIKKUS

Süsteemide omavaheline sidusus ja selgem vastutus.

solar_energy

TEHNOLOOGILINE VÕIT

Pakume valikuliselt parima tehnoloogiaga tooteid ja lahendusi.

energy class

INTEGREERITAVUS

Päikeseenergia, küttelahendus ja ventilatsioon kõik ühest kohast.

Esindame maailma tippklassi tootjaid