Kärcheri survepesur aitab puhastada päikesepaneelid ja auto

Saules panelu tirisana
Saules panelu tirisana

Alusta kevadise suurpuhastusega

Kevad on looduse ärkamise aeg, kus päike sulatab lume paljastades talve jooksul kogunenud mustuse ja tolmu. See on aeg, mil kodud ja õueruumid vajavad värskendust pärast pikka talve. Kevadine puhastus on oluline, et eemaldada kogunenud mustus, vältida allergiaid ning luua puhtam ja meeldivam elukeskkond.

Kevadisele suurpuhastusele aitab kaasa Kärcher survepesur, mis teeb puhtaks sinu aiamööbli, tänavakivid, auto ja ka päikesepaneelid. Tegemist on hea abilisega koduses majapidamises, mis aitab mugavalt ja kiirelt puhastada talvel kogunenud mustuse. 

Päikesepaneelide puhastus Sunergia Kärcher koostöö webp

Kärcher on usaldusväärne kaubamärk

Kärcheri kaubamärk on tuntud ja usaldusväärne juba aastakümneid. Tootevalik on lai, kust leiab nii tolmuimejaid, survepesureid kui akende pesuks vajalikke seadmeid. Kärcheri survepesurid on tuntud oma kvaliteeti ja töökindluse poolest. Survepesurite tootevalikus on kokku 4 võimsat tooteseeriat. Igal tooteseerial on omad tugevused, mis täidavad iga kliendi individuaalse vajaduse. Kompaktse disainiga, kasutajasõbralikud ja kaasaskantavad survepesurid on heaks abiliseks ja aitavad puhastada:

  • autod, jalgrattad ja mootorrattad,
  • muruhooldus- ja aiatööriistad ja -masinad,
  • päikesepaneelid (nii katusel kui ka maapinnal olev päikesepark),
  • aiad ja teerajad,
  • trepid ja välisuksed,
  • tellis- ja kiviseinad,
  • basseinid ja suured terrassid,
  • majafassaadid ja sissesõiduteed.

Igale mudelile sobiv Kärcheri patenteeritud otsakutehnoloogia võimaldab puhastustöödele kuluvat aega vähendada kuni 50% võrra. Kärcheri seadmed paistavad konkurentide seast silma tõhusamate puhastustulemuste ja suurema efektiivsusega. Kärcheri pöörlev otsak Dirtblaster on konkurentidest tõhusam ning võimaldab puhastada kiiremini ja efektiivsemalt. 

Kui soovid hoolitseda oma päikesepargi eest ja võtta igast päikesekiirest maksimumi, siis leiad Kärcheri tootevalikust just sulle sobiva survepesuri. Kasutades Kärcheri survepesurit koos spetsiaalsete tarvikutega aitab see eemaldada tõhusalt mustuse ilma päikesepaneeli pindu kahjustamata.

Maikuu eripakkumine

Et oleksid päikesepaisteliseks hooajaks valmis oleme koostöös Kärcheriga teinud just sulle suurepärase pakkumise. Kui soetad maikuus Sunergiast päikesepargi või päikesepaneelid, saad kõikidelt Kärcheri survepesuritelt 20% allahindlust. See on hea võimalus hankida kvaliteetseid seadmeid oma majapidamisse, et mugaval puhastada nii päikesepaneele, autot, tänavakive kui ka terrassi. Soodustus laieneb kõigile kodu- ja aiatoodetele.

Tutvu valikuga ja vaata Kärcheri e-poodi >>

Kärcher ja Sunergiakoostööpakkumine aprill 20204

*Kampaania kestab kuni 31.05.2024. Täpsem info sales@sunergia.ee.

Võta meiega ühendust ja küsi pakkumist!

Pakume päikeseparke nii katusele kui maapinnale. Sunergiast saate parima tehnoloogilise “võtmed kätte” lahenduse.  Vastavalt kliendi soovidele ja võimalustele planeerime ideaalse päikesepaneelide paigutuse ning tagame parima hinna-kvaliteedi suhte ja maksimaalse tootlikkuse.