Picture15
Picture15

Päikeseenergia

Päikeseenergia lahendused nii era- kui äriklientidele

Picture 2 scaled

Lahendused ettevõtetele

Tänapäeval on päikeseenergia kõigile, eriti suure energiatarbimisega ettevõtetele! Päikeseenergia kasutamine panustab puhtama keskkonna hoidmisele ja aitab kaasa ettevõtte jätkusuutlikuma kuvandi loomisele. Lisaks sellele vähenevad oluliselt igapäevased elektrikulud.

Loe lisaks
Picture 17 scaled

Lahendused erakliendile

Päikeseenergia kasutegurid on nüüd kättesaadavad kõigile. Taastuvenergiale üleminekuga saavad eramajapidamised vähendada oma elektrikulusid isegi kuni 50%. Lisaks annab see rohkem vabadust pidevalt kõikuvates elektrihindadest ning võimaldab paremini optimeerida aastaringseid elektrikulusid.

Loe lisaks
Picture 25

Päikesepaneelidest katus

Tuleviku katus, kus on sujuvalt ühendatud päikesepaneelide moodulid innovaatiliseks elektrit tootvaks katusekatte materjaliks. Päikesepaneelidest katuse abil on võimalik asendada katusekivi, pleki, puitlaastu või mistahes muud traditsioonilist katusekatte materjali.

Loe lisaks
Elektriauto laadijad sunergia webp

Elektriauto laadijad

Elektriautod on muutunud ajaga atraktiivsemaks ja taskukohasemaks pakkudes säästlikumat ja keskkonnasõbralikumat alternatiivi traditsioonilistele tavaautodele. Üha rohkem on märgata elektriautode laadimisjaamu büroohoonete ja kaubanduskeskuste parklatesse.

Loe lisaks

Päikesepaneelid

Sunergia pakub maailmatasemel tipptootjate kvaliteetseid päikesepaneele, mis tagavad päikesepargi töökindluse ja efektiivsuse. Meie tootevalikus on maailma tippklassi kuuluvad päikespaneelid brändidelt Suntech, TrinaSolar, Risen Energy ja paljud teised.

Inverterid

Päikesepaneelide inverter on üks kõige olulisemaid osasid päikeseelektrijaamas. Päikesepaneelide inverterid tagavad kogu päikesepargi töö toimimise ja süsteemi ohutuse. Pakume invertereid tootjatelt Huawei, Sungrow, Growat, SMA, Recom ja Fronius.

Päikesepaneelide akud

Akud on osa päikesepaneelide terviklahendusest, mis optimeerivad elektrienergia tarbimist. Akud salvestavad otsest elektrit päikesepaneelidest või võrgust ja võimaldavad seda kasutada siis, kui börsihinnaga elekter on kallis.