Sunergia on Sigenergy ametlik esindaja Baltikumis ja Põhjamaades!

Sigenergy sunergia koostöö 2 webp
Sigenergy sunergia koostöö 2 webp

Otsime järjepidevalt parimad tehnoloogilisi lahendusi ja tugevaid koostööpartnereid, et pakkuda oma klientidele jätkusuutlikumaid ja tõhusaid päikeseenergia lahendusi.

 

Meil on hea meel teatada, et alustasime koostööd uue generatsiooni energilahendusi pakkuva tootjaga Sigenergy. Tegemist on päikeseenergia kõik-ühes lahendust pakkuva ettevõttega, mille lahenduses on ühendatud akud, inverterid, elektriauto laadija koos vajamineva tarkvaraga. 

 

Sigenergy on tunnustatud ettevõte oma valdkonnas ning jagab meiega sarnaseid väärtusi ja eesmärke. Oleme veendunud, et see koostöö suurendab meie võimekust pakkuda oma klientidele veel parimaid lahendusi ja teenuseid. Soovime saada oma klientide kõige usaldusväärsemaks partneriks nende teekonnal jätkusuutlikuma tuleviku poole.

 

MIKS SIGENERGY?

 

Sigenergy puhul on tegemist ainulaadse kõik-ühes lahendusega, mis integreerib endas inverterid, akulahenduse komplekti (1-6 akumoodulit), elektriauto laadija, energiajuhtimissüsteemi (EMS) ja sisseehitatud akude juhtmoodul (PCS – power conversion system), mis juhib voolu liikumist inverteri ja aku vahel.

 

Sigenergy toodetel on kasutatud uusimat tehnoloogiat, kus on optimeeritud energiatõhusust, vähendatud süsiniku jalajälge ning antud kodudele ja ettevõtetele võimaluse saavutada tõeline energiasõltumatus.

LAHENDUSE PEAMISED EELISED

  • Esimene kõik-ühes energialahendus, mille paigalduseks kulub vaid 15 minutit!
  • Täiustatud erinevate ohtussüsteemidega – täiustatud temperatuuriandurid, sisemine tulekustutussüsteem, aerogeeliga isoleeritud padjad, dekompressioon ventiilid ja kõrge temperatuuri kindlad isolatsiooni padjad, mis tagab ohutusriskide ennetava kontrolli algusest peale.

  • Lahenduse juhtimine toimub läbi mobiilirakenduse mySigen, mis on esimene GPT-4 tehisintellektiga ühendatud mobiiliäpp.

  • Elektrikatkestuse ajal suudab 5-millisekundi jooksul  ümberlülituda varurežiimile.

  • Võimalus paigaldada 1 kuni 6 akut, mis annab maksimum võimsuse kuni 48 kWh.

  • Elektriauto laadija DC otse päikesepaneelidest, mis muudab autolaadimise ülimalt kiireks.

 

SUNERGIA PAIGALDAS ESIMESE SIGENERGY INSTALLATSIOONI BALTIKUMIS

 

Sunergia paigaldas esimese Sigenergy akulahenduse Baltikumis. Harjumaal asuvale eramajale paigaldati Sigenergy lahendus, kus on kasutusel 15 kW inverter akumahutavusega 21kWh ( 3 akumoodulit). 

Kliendi tagasiside Sigenergy lahendusele on äärmiselt positiivne. Lahenduse ülespanek oli väga kiire. Eriti meeldib akulahenduse juures kompaktsus ja see, et kõik juhtmed on “peidetud”. Nimelt liiguvad kõik juhtmed ja kaablid ühest karbikust otse akudesse ning inverterisse.

Lahenduse üldmulje on väga esinduslik ja hea. Süsteem töötab väga hästi. Kliendi jaoks oli ülimalt oluline kogu lahendust läbi äpi juhtida. Sigenergy akulahendusel on kasutajasõbralik ja funktsionaalne mobiiliäpp, mille abil näeb kogu lahenduse hetkeolukorda, tootlikust ja muud vajalikku infot. Lisaks näeb äpist ka iga akumooduli täituvust.

 

Allpool on kliendi kuvatõmmised MySigen äpist, kust näeb ära üldise maja energia tootlikkuse ning lisaks on võimalik jäglida reaalajas akumoodulite täituvust.

Sigenergy sunergia paigaldus 1
mysigen äpp webp

Alusta oma kodu päikeseenergia juhtimist ja salvestamist kõik-ühes Sigenergy tipptehnoloogilise lahendusega. 

Saadaval on nii tava- kui hübriidinverterid kuni 25 kW. Lahenduse tutvumishinnad:

  • 15 kW hübriidinverter: 1999€
  • 1 tk 5 kWh akumoodul: 2099€

*Hindadele lisandub KM.

Personaalse pakkumise saamiseks võta ühendust Sunergia müügiosakonnaga: sales@sunergia.ee või +372 588 48 770