Päikesepaneelide akud

Akud on üks osa integreeritud päikesejaama lahendustest, mis aitavad optimeerida elektritarbimist. Akud salvestavad otse päikesepaneelidelt või üld elektrivõrgust tulenevat energiat.

Akulahendused väikesemahuliseks elektritarbimiseks

Eelkõige võimaldavad päikesepaneelide akud kokku hoida võrgutasudelt. Päeval, kui päikesepaneelide tootlikkus on kõige kõrgem salvestavad akupangad päikeseenergiat. Õhtuti, kui inimesed on kodudes, on elektrienergia tarbimine tavaliselt kõige suurem. Süsteem on võimalik seadistada selliselt, et elektrit ei võeta elektrivõrgust vaid päeva jooksul akupankadesse salvestunud elektrienergiast.

Akulahendused suuremahuliseks elektritarbimiseks

Akulahendused pakuvad tööstusettevõtetele ja tehastele optimeeritud ja turvalist elektrienergia tarbimist.

 

Salvestustehnoloogia võimaldab akupankadesse hoiustatud elektrit vastavalt vajadusele kohapeal tarbimisse. See omakorda annab sõltumatuse elektrienergia võrgust ja kokkuhoiu võrgutasudelt. Kui juba on olemas päikesepark, siis akulahendused aitavad kaasa tootlikkuse maksimeerimisele.

Aitame leida just teile sobiliku akulahenduse!

Pole vaja muretseda! Meie meeskond on siin, et aidata Teil valida kõige sobivamad akud oma päikesepaneelidele. Andke meile oma vajadustest teada ja me pakume välja parima lahenduse.