Akud ja generaatorid

Energialahendused nii era- kui äriklientidele

Optimeeri elektritarbimist ja taga varustuskindlus

Akud ja generaatorid on mõlemad olulised energiaallikad, kuid neil on erinevad funktsioonid ja kasutusalad. Akud peamiselt kasutusel energia salvestamiseks ja liikuvate seadmete jaoks, samas kui generaatorid on mõeldud elektrienergia tootmiseks, eriti olukordades, kus vajatakse varugeneraatorit või kui püsivat elektrivarustust pole võimalik tagada.

Akud

Akud on üks osa integreeritud päikesejaama lahendustest, mis aitavad optimeerida elektritarbimist Sunergia pakub erinevate tootjate akusid päikeseparkidesse integreerimisel energia salvestamiseks ja kasulikul ajal tarbimiseks. Sunergia tootevalikus on maailma tipptootjate akulahendused: SolaX, Growatt, Varta, BYD, LG jt.

Generaatorid

Generaatoreid kasutatakse laialdaselt olukordades, kus on vaja suurt kogust elektrienergiat, eriti kohtades, kus elektrivõrku pole või kui on vaja tagavara elektrit.

Kõik lahendused ühest kohast!

Member of Estonian Chamber of Commerce and Industry

Päikeseenergia, küttelahendus ja ventilatsioon – tark energia tootmine, kasutus ja juhtimine! 

Sunergia pakub parimat teenust ning hoolitseb sinu kodu või ettevõtte energia juhtimise iga detaili ja lahenduse eest. Meie põhitoodete valikusse kuuluvad päikeseenergia tooted ja lahendused, küttelahendused ning ventilatsioon. Pakume valikuliselt parima tehnoloogiga lahendusi ja tooteid.  Integreerime kõik lahendused, et muuta energia kasutamine efektiivseks ja saavutada tehnoloogiline võit.

coins

RAHALINE VÕIT

Energiaga seotud lahendused kõik ühest kohast!

save_energy

TERVIKLIKKUS

Süsteemide omavaheline sidusus ja selgem vastutus.

solar_energy

TEHNOLOOGILINE VÕIT

Pakume valikuliselt parima tehnoloogiaga tooteid ja lahendusi.

energy class

INTEGREERITAVUS

Päikeseenergia, küttelahendus ja ventilatsioon kõik ühest kohast.

Esindame maailma tippklassi tootjaid