Inverterid

Päikesepaneelide inverter on üks kõige olulisemaid osasid päikeseelektrijaamas ja tagab kogu süsteemi toimivuse ning ohutuse.

Mis on inverterite roll?

Tänapäeval inverteri roll laieneb – need ei ole mõeldud ainult energia muundamiseks. Inverteritel on võimalus jälgida elektri tootmist ja muid parameetreid interneti kaudu arvutist ja mobiilirakendustest. Inverterid võivad samuti aidata diagnoosida päikesepargi seisukorda, mis aitab kindlaks teha millal ja kas on vajalik päikesepargi hooldus.

Pakume maailma parimate inverteritootjate brände

Tootevalikus on inverterid brändidelt Growatt, SolaX, Huawei, Sungrow, SMA, Recom ja Fronius.

Growatt on üks maailma kõige populaarsemaid ja levinumaid inverterite tootjaid. 2020. aasta lõpuks oli Growatt tarninud enam kui 2,6 miljonit inverterit enam kui sajasse erinevasse riiki. Growatt pakub invertereid igat tüüpi ja suurusega päikesejaamadele.

Sungrow on üks juhtivaid inverteritootjaid, kellel on enam kui 27-aastane kogemus inverterite tootmises. Sungrow inverterid sobivad eriti hästi suure võimsusega päikesepaneelide jaoks.

SMA Technology on võitnud mitmeid auhindu ning seda tõestab ligikaudu 1600 erinevat patenti ja väljatöötatud mudelit. SMA tootevalik hõlmab laia selektsiooni tooteid nii võrguga ühendamiseks väikeste majapidamiste jaoks kui ka suurte ettevõtete tarvis.

Huawei on maailma juhtiv info- ja sidetehnoloogia infrastruktuuri ning nutiseadmete pakkuja maailmas ning maailma nr. 1 inverterite tootja. Huawei tootevalik on vahemikus 10 kW to 100 kW.

Fronius on Austria ettevõte, millel on pikk 75. aastane ajalugu.

Recom Technologies on Prantsuse ettevõte, mis on üks maailma juhtivaid inverterite tootjaid.

Kas te ei tea, millist inverterit valida?

Pole vaja muretseda! Meie meeskond on siin, et aidata Teil valida päikesesüsteemile kõige sobivam inverter. Andke meile oma vajadustest teada ja me pakume välja parima lahenduse.

Kuidas inverterid töötavad?

Päikesepaneelid toodavad elektrienergiat alalisvooluna, mis inverteri abil muundatakse vahelduvvooluga elektrienergiaks. Nutikas inverter tagab, et saate kasutada sama palju päikeseenergiat kui päikesepargi süsteem toodab. Päikeseelektrijaama inverter valitakse paneelide arvu, võimsuse ja väljundvõimsuse arvutuste järgi. Oluline on investeerida kvaliteetsesse inverterisse, millel on võimalikult pikk eluiga. See üks ainukesi päikesepargi osasid, mis pika töötamise aja jooksul võib vajada välja vahetamist.