Päikeseparkide terviklahendused

Soovid päikeseparki katusele või maapinnale? Soovid lisada oma päikesepargile akulahenduse?
Projekteerime ja ehitame tõhusaid päikeseparkide terviklahendusi “võtmed kätte” põhimõttel nii era- kui äriklientidele. Võta meiega ühendust ja saada päring alloleva vormi kaudu:

Miks Sunergia?

Sunergia pakub parimat teenust ning hoolitseb sinu kodu või ettevõtte energia juhtimise iga detaili ja lahenduse eest. Meie põhitoodete valikusse kuuluvad päikeseenergia tooted ja lahendused, küttelahendused ning ventilatsioon. Pakume parima tehnoloogiga lahendusi ja tooteid. Integreerime lahendused, et muuta energia kasutamine efektiivseks ja saavutada tehnoloogiline võit.

"Võtmed kätte" lahendus

Taastuvenergiale üleminekuga saavad eramajapidamised vähendada oma elektrikulusid isegi kuni 50%. Lisaks annab see rohkem vabadust pidevalt kõikuvates elektrihindadest ning võimaldab paremini optimeerida aastaringseid elektrikulusid. Võttes päikesepargi Sunergiast hoolitseme iga detaili eest meie.

KONSULTATSIOON JA ANALÜÜS

Konsulltatsiooni käigus selgitame välja kliendi vajadused ja koostame personaalse päikesepargiprojekti. Lisaks teeme ka kasumlikkuse ja tulemuslikkuse analüüsi.

DOKUMENTATSIOON JA LUBADE KORRALDUS

Hoolitseme kõigi vajalike dokumentide ja lubade vormistamise eest. Enamik dokumente tuleb koostada ja esitada vastavatele asutustele enne uue lahenduse rajamise algust.

PAIGALDUS JA PROJEKTIJUHTIMINE

Sunergia hoolitseb kogu projektijuhtimise protsessi ja paigaldustööde eest. Pakume ka kõiki paigaldus- ja kinnituslahendusi. Lisaks teostame ka elektritöid.

AUDITEERIMINE JA DOKUMENTATSIOON

Auditeerimise käigus tehakse päikesepargile visuaalne ülevaatus, kus kontrollitakse dokumendid ja viiakse läbi kontrollmõõtmised.

PÄRAST TEENINDUS

Päikesepargid vajavad üldjuhul minimaalselt järelhooldust. Siiski pakume hooldusteenust oma klientidele, mis on soovitav teha kord aastas.

Katusel päikesepargid

Katusele paigaldatavad päikesepaneelid on üks populaarsemaid valikuid nii eramajapidamistele kui ka suure katusepinnaga ettevõtetele. Investeeringu ja kõige sobivamate paneelitüüpide mõistmiseks peame teadma, kui suur on katus m2, milline on katuse kaldenurk ja millises suunas on võimalik päikesepaneele paigutada, et saavutada kõrgeim efektiivsus.

Maapaigaldusega päikesepargid

Maapealsed päikesepaneelid on ideaalne lahendus neile ettevõtetele ja maaomanikele, kellel on vaba kasutamata maapind. Paneele saab paigutada kõikjale, kui on piisavalt ruumi ja päikesevalgust. Paljudel juhtudel valivad ettevõtted päikesepargi paigalduse asukohaks katuse asemel maapinna. Konsultatsiooni käigus selgub milline asukoht on parim päikesepaneelidele. Sunergia müügiosakond on selleks, et konsulteerida ja leida koos kliendiga parim võimalik lahendus.

Päikesepark akulahendusega

Et päikesepargi tootlikkust veelgi suurendada aitame rajada päikesepargi koos akulahendusega. Akulahendus annab võimaluse kogu inverteri üldvõimsusest ületoodetud päikeseenergia salvestada akudesse, et see hiljem ära tarbida või võrku tagasi müüa just Sulle sobilikul ja kasulikul ajal.

Kliendi soovide põhjal planeerime ideaalse päikesepaneelide paigutuse, tagame parima hinna ja kvaliteedi suhte ning maksimaalse tootlikkuse.

Võta ühendust!