Saules panelu piedavajums ar Karcher
Saules panelu piedavajums ar Karcher

Päikesepark Sunergiast, survepesur Kärcherilt!

Soetades maikuus päikesepargi katusele või maapinnale, saad kingituseks 20%-lise sooduskoodi, millega saad kvaliteetse Kärcheri survepesuri eriti hea hinnaga. Sooduskood laieneb kogu kodu- ja aiatoodete valikule. Täida allpool olev kontaktivorm ja küsi päikesepargi pakkumist. 

Komplekt

KÄRCHER survepesuri näidiskomplekt:

Hind 20% sooduskoodiga: 417,51€ (tavahind: 521,89€). Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Pakkumine kehtib sooduskoodi esitamisel kuni 31.05.2024. Sooduskoodi saad Sunergia müügiosakonnast juhul, kui oled soetanud endale päikesepargi.

*Just sinu kodule või ettevõttele sobiva survepesuri komplekti aitab kokku panna Kärcher müügiosakond. Valikus on survepesurid nii eraklientidele kui ettevõtetele. Lähemalt toodetest vaata Kärcheri kodulehelt >>

KÄRCHER SURVEPESUR TEEB PUHTAKS AUTO VÕI MOOTORRATTA

KÄRCHER SURVEPESUR PUHASTAB ÕRNALT KUID EFEKTIIVSELT SINU PÄIKESEPANEELID

KÄRCHER SURVEPESUR AITAB PUHASTADA MAJA FASSAADI JA AIAMÖÖBLI

d0 (1)
HD rollerbrush 500 agriculture app 12 CI20 300 dpi
d0

Miks valida päikesepark Sunergiast?

energy class 08

Terviklahendus

Tagame kogu päikesepaneelide paigaldusprojekti, alustades dokumentatsiooni koostamisest, projekti väljatöötamisest, paigaldamisest ja vajalike lubade hankimisest.

coins

Konsultatsioon ja analüüs

Iga projekt algab konsultatsiooniga, et selgitada välja kliendi vajadused ja koostada personaalne pakkumine. Enne igat projekti teeme ka kasumlikkuse ja tulemuslikkuse analüüsi

solar energy 03

Hea hind

Esindame maailmas tuntud tipptootjaid, kellega oleme heades koostöösuhetes, mis võimaldab meil pakkuda päikeseparkide erinevaid komponente parima hinnaga.

house 02 02

Pikaajaline kogemus

Oleme Balti riikides paigaldanud sadu päikeseparke nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Aitame ka sinul alustada puhta taastuvenergia tootmisega.

Katusel päikesepark

Päikesepargi võib mugavalt paigaldada hoone või eramu katusele, seda eriti siis kui vaba maapinda on vähe. Vajaliku investeeringu suuruse ja sobivamate päikesepaneelide paigaldamiseks peame teadma kui suur on katuse pind, milline on kaldenurk ja millises suunas oleks mõistlik paneelid paigaldada, et saavutada kõrgeim efektiivsus. Sunergia on paigaldanud päikesepaneele erinevat tüüpi ja materjalist katustele.

Maapinnal päikesepark

Maapinnale paigaldatav päikesepark on sobiv valik just neile, kellel on kasutamata maa-ala.  Selline päikesepaneelide paigutus on populaarne ka põllumeeste seas.

Päikesepaneelide paigaldusprojekti alguses teeme maapinna hindamise ja geodeetilise analüüsi, et leida sobivaimad päikesepaneelide kinnitused.

Koostöö maailmas tuntud tipptootjatega

Tark energia tootmine, kasutus ja juhtimine

Taastuvenergia Sunergia webp scaled 1

Taastuvenergia

Päikesepargid koos akulahendusega nii era- kui äriklientidele.

kutteseadmed panasonic sunergia scaled e1706705574881.webp

Küttelahendus

Õhk-vesi ja õhk-õhk soojuspumbad, maasoojuspumbad, päikesekollektorid.

black pesuruum resize

Ventilatsioon

Airobot nutikas ventilatsiooniseade, mis analüüsib õhukvaliteeti.