Päikeseenergia lahendused ja teenused

Sunergia aitab arendada ja ehitada päikeseparkide terviklahendusi nii era- kui äriklientidele. Päikeseenergia on Sinu parim investeering tulevikku!

Päikeseenergia lahendused ja teenused

Päikeseenergia on kättesaadav kõigile. Sunergia aitab arendada ja ehitada päikeseparkide terviklahendusi. Vaadake, kuidas saate täna päikeseelektripargi rajamisega tulevikus ressursse säästa.

Hoolitseme päikesepargi paigaldamise kõigi aspektide eest

Meie päikeseenergia meeskond pakub parimat teenust ja hoolitseb päikeseelektrijaama iga detaili eest. Pakume päikeseparkide täisteenust, mis koosneb analüüsist, dokumenteerimisest, projekteerimisest, projektijuhtimisest, paigaldusest ja vajalikest lubadest. Läheneme igale kliendile personaalselt ja pakume head klienditeeninduse kogemust.

Konsultatsioon ja analüüs

Iga projekt algab konsultatsiooniga, et selgitada välja kliendi vajadused ja koostada personaalne päikesepargi lahenduse pakkumine. Enne igat projekti teeme ka kasumlikkuse ja tulemuslikkuse analüüsi. Mõistame, et enne päikesepargi rajamise otsuse tegemist vajavad meie kliendid kogu teavet, sealhulgas infot ka selle kohta, kui tulus päikesepark saab olema.

Paigaldus ja projektijuhtimine

Meie meeskond hoolitseb kogu projektijuhtimise protsessi ja paigaldustööde eest. Pakume ka kõiki paigaldus- ja kinnituslahendusi, samuti teostame elektritöid päikesepaneelide käivitamiseks.

Dokumentatsioon ja lubade korraldus

Meie hoolitseme kõigi vajalike dokumentide ja lubade vormistamise eest. Neid on päris palju, seega ei taha me kliente liigse paberimajandusega häirida. Enamik dokumente ja lubasid tuleb koostada ja esitada vastavatele asutustele enne päikesepargi rajamise algust.

Installation and project management

Meie meeskond hoolitseb kogu projektijuhtimise protsessi ja paigaldustööde eest. Pakume ka kõiki paigaldus- ja kinnituslahendusi, samuti teostame elektritööd päikesepaneelide käivitamiseks.

Pärast teenindust

Päikesepargid nõuavad väga minimaalset hooldust ja järelhooldust, kuid pakume seda ka oma klientidele. Korraline hooldus on vajalik kord aastas. Pakume regulaarset päikesepaneelide, inverterite, elektriühenduste ja raamide ülevaatust.

Päikeseenergia ettevõtetele

Kujutage ette, et toodate puhast rohelist energiat, vähendades samal ajal oluliselt oma ettevõtte elektriarveid. Päikeseenergia on lahendus! Teie ettevõte ei saa kasu mitte ainult oluliselt väiksematest energiakuludest ja pidevalt kõikuvatest elektrihindadest võrgust, vaid vähendab oluliselt ka oma CO 2 emissiooni ja ökoloogilist jalajälge.

Oleme töötanud paljude ettevõtete omanikega erinevates tööstusharudes üle Baltikumi. Teame, kui kiireks võib ettevõtte igapäevaelu kujuneda, seetõttu võtame kogu päikesepargi paigaldamise protsessi enda kanda. Teeme investeeringutasuvuse ja tulemuslikkuse analüüsi, koostame kõik load ja dokumentatsiooni, paigaldame päikesepargi ning saame selle heakskiidu ja käiku. Päikeseenergia tipplahenduste tootjad on meid usaldanud oma partneriks ja esindajaks Balti riikides, mis võimaldab meil pakkuda klientidele ka paremaid hindu ja madalamaid paigalduskulusid.

Päikeseenergia erakliendile

Päikeseenergia kasutegurid on nüüd kättesaadavad kõigile. Pole vahet, kas sul on väike aiamaja, suur eramaja või ehk vaba kasutamata maa – päikeseenergia on õige valik rohelisema ja turvalisema tuleviku nimel. Päikesepaneelide paigaldamisega vähendab keskmine majapidamine oma elektrikulusid umbes 50%. Lisaks saate vabaduse ise elektrit toota ja võite unustada pidevalt kõikuvad elektrihinnad võrgust.

Oleme Balti riikides varustanud päikeseenergiaga mitmeid väiksemaid ja suuremaid erakinnistuid. See kogemus võimaldab meil leida ka teie majapidamisele sobivaima lahenduse. Kõigepealt alustame konsultatsiooni ning üksikasjaliku tasuvus- ja investeeringutasuvusanalüüsiga, nii et teil on kogu teave käepärast, enne kui otsustate oma kinnistule päikesepaneelid paigaldada.

Koostöö maailmas tuntud tipptootjatega

Meie tooted

Päikesepaneelid

Lai valik monokristallilisi päikesepaneele sõnaklassi tootjatelt.

Akulahendused

Akulahendused väikeste ja suuremahuliste päikeseenergia projektide jaoks.

Inverterid

Maailmatasemel tootjate inverterid, et tagada päikesepargi tõrgeteta ja ohutu töö.

Viimased postitused blogis